ЖИТТЯ - ЯК ВОНО ВИНИКЛО 1
В даний час дарвінізм «опинився в непередбачено великій скруті» (Френсіс Хітчінг, «The neck of the giraffe», 1982, с.12).
Дедалі більше вчених вважають теорію Дарвіна взагалі наукової. Багато хто з критиків мають вчені ступені, багато - еволюціоністи (Майкл Рьюз «Darwin's Theory: an exercise in science»; New Scientist, 25 червня 1981, с.828).
У вчених немає доказу, що життя не є результатом акта створення (Роберт Ястров, The Enchanted Leom: mind of the universe, 1981, с.19).
На початку створено «небо і земля», тобто. тіла Сонячної системи (інші світи вже були). Це Сонце, Земля, інші планети, місяць та супутники планет, а також інші тіла (Бут 1.1). Земля була у хаосі і темряві, світила були видно з неї ( вiрш 2 ).
1-й день - «хай буде світло» (вiрш 3). Світло сонця стало видно на землі, і виявилася зміна дня і ночі, але самого Сонця не було видно.
2-й день - «нехай буде твердь», тобто простір (вiрш 6-8) - відділення води знизу від води зверху, тобто хмар.
3-й день - створення суші (вiрш 9-10). Можливо, у своїй зміщувалася поверхню Землі. «Материки мають коріння» (Едвін Е.Ларсон та Пітер У.Біркеланн, «Putnam's Geology», 1982, с.6). Створення рослин (вiрш 11). У цьому світло посилюється і починається фотосинтез. Створення раю (Бут 2.8-9).
4-й день - поява світил, ймовірно, внаслідок розсіювання хмарних шарів (вiрш 14-16). Вони стали видно із землі. Світло посилилося, рослини стали активно поглинати вуглекислоту та виділяти кисень.
5-й день - створення тварин у воді та в повітрі (вiрш 20-21).
6-й день - 1. Створення наземних тварин (вiрш 24)
2. Створення чоловіка (Бут 2.7)
3. Бог приводить усіх тварин до людини (вiрш 19-20)
4. Створення жінки (Бут 2.21-22)
7-й день - СУБОТА - Бог спочив від діл Своїх (Бут 2.1-3).
Щодня творчого тижня – це 24 години, а не мільйони років. Прочитайте Вих 20.9-11 і спробуйте замість слова «день» вставити «тисячу років» або «мільярд років», що вийде: «Шість мільярдів років працюй…» і т.д.
Історія створення світу немає нічого спільного з вавилонським міфом про бога Мардука, який переміг чудовисько Тіамат, розрубав його навпіл і з однієї половини створив небо, та якщо з іншої - землю.
Уоллес Пратт сказав: «Якби мене як геолога попросили пояснити сучасні уявлення про походження землі та розвиток життя на ній пастухам, мабуть, було б найрозумніше тісно дотримуватися тексту першого розділу Буття» (У.Л. Копіторн, «The Worlds of Wallace Pratt », The Lamp, 1971, с.14)
Отже, порядок творіння:
1. Початок
2. Земля у хаосі
3. Світло
4. Простір, або атмосфера
5. Материки
6. Наземні рослини
7. Світила, помітні у просторі
8. Риби та птиці
9. Звірі
10. Чоловік
Чи міг Мойсей вгадати цей порядок? НІ!
Імовірність цього 1:3628800 (1:10!)
Вчення про виникнення життя постійно змінюються.
Нова версія теорії самозародження:
Земля мала атмосферу, що складалася з вуглекислого газу, метану, аміаку та води. Потім ці сполуки перетворювалися на амінокислоти, а ті на білки, які становили «первинний бульйон». Потім випадково виникла молекула, здатна до самовідтворення. Вона огорталася іншими молекулами, які служили мембраною, тобто. перша клітка «виробила сама себе». Сам автор пише: «Цю книгу слід читати майже так, начебто це був науково-фантастичний роман» (Річард Докінс, «The Selfish Gene», 1976, с.9).
У 1953 р. Стенлі Міллер піддав «атмосферу» з H2, CH4, NH3 та H2O (пар) електричним розрядам. При цьому утворилися лише 4 із 20 амінокислот.
Синтез білків відбувається лише без вільного кисню у атмосфері. Але без нього перша амінокислота була б знищена космічними променями. Значить, вона була створена (Хітчінг, «The neck of the giraffe», 1982, с.68).
Вода перешкоджає зростанню складніших молекул (там же). Отже, «первинний бульйон» утворитися було.
Утворення білків залежить від ДНК, але ДНК не може утворитися без існуючого білка (там же). Ймовірність самопояви живої клітини
1: 1040000.
Незважаючи на те, що генетичний код майже універсальний, механізм, необхідний для його втілення, надто складний, щоб з'явитися в один момент
(Френсіс Крик, «Life Itself, Its Origin and Nature», 1981, с. 71). Однак, якщо він не еволюціонував і не розвивався стрибками (не з'явився сам раптово), то він був створений.
Завдяки фотосинтезу в атмосфері достатньо кисню та достатній озоновий шар. Це не могло бути простою випадковістю.
«Наука, після того як вона дорікала теолога в тому, що він покладається на міфи і чудеса, знайшла себе в незавидному становищі, створивши власну міфологію».
Лорен Айселі, "The Immense Journey", 1957, с.200
1. Про появу клітини з неживих молекул.
«Перші кроки не відомі, від них не залишилося і сліду» (The World We Live In, Red Giants
and White Dwarts).
2. Про появу багатоклітинних.
«Ні найменшого сліду попередніх стадій»
(Science, Red Giants and White Dwarts).
3. Про рослини.
«Не існує свідчення предків» ( The Natural History of Palms).
4. Про комах.
«Жодної інформації про походження комах» ( Encyclopedia Britanica, «Комахи»).
5. Про хребетних тварин.
«Викопні залишки, однак, не дають жодної інформації про походження хребетних» (Enciclopedia Britanica).
6. Про риби.
«Риби з'явилися раптово» (Marvels & Mysteries of Our Animal
World).
7. Про розвиток риб у земноводних.
«Ми, мабуть, ніколи не дізнаємося, як і чому вони це зробили» [складний хребет, таз, лапи, зміни м'язів і нервів, трикамерне серце, язик, здатність жити на суші] (The Fishes).
8. Про розвиток земноводних у плазунів.
«Зовсім недостатньо показує еволюцію плазунів у їх ранній період, коли розвивалося яйце, покрите шкаралупою, із складною структурою проти ікрою» ( The Reptriles ).
9. Про розвиток плазунів у ссавців.
«Сполучна ланка ... відсутня»
(The Reptiles, The Mammals).
10. Про розвиток плазунів у птахів.
«Документоване ще
гірше» [перо, складне око] ( Processes of Organic Evolution, The World Book Encyclopedia).
11. Про мавп.
«Виникли, мабуть, нізвідки» (The Primates, Science Digest).
12. Від мавпи до людини.
«Людський рід не входить у єдиний родовід» (Science Digest,
The New Evolutionary Timetable).
Комментарии
Отправить комментарий